Aktualności

Zawodniczki na tle logo Rehasport

TAMEX Obiekty Sportowe S.A. wspiera Mityng!

Miło nam poinformować, że firma TAMEX Obiekty Sportowe S.A. kolejny raz została sponsorem Mityngu Lekkoatletycznego Poznań Athletics grand Prix!

TAMEX Obiekty Sportowe S.A. to Generalny Wykonawca obiektów sportowych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Na przestrzeni ostatnich trzech lat Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji miały przyjemność współpracować z firmą TAMEX przy modernizacji bieżni lekkoatletycznej na głównym stadionie na poznańskim Golęcinie a także przy budowie stadionu rozgrzewkowego z 4-torową bieżnią, boiskiem ze sztuczną nawierzchnią, zeskokiem do skoku w dal, stanowiskiem do pchnięcia kulą a także profesjonalnym oświetleniem obiektu. Ponadto TAMEX Obiekty Sportowe S.A. udoskonaliła na stadionie głównym zeskok do skoku o tyczce, skocznię do skoku w dal oraz wyposażyła stadion w niezbędny sprzęt.
Nasz sponsor buduje, projektuje i wyposaża obiekty sportowe o różnym zastosowaniu i funkcjonalności. Tworzy infrastrukturę sportową dla najbardziej wymagających sportowców oraz imprez sportowych najwyższej rangi międzynarodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej współpracy z inwestorami publicznymi i prywatnymi na terenie całej Polski jest liderem w branży budownictwa sportowego.

Wykonują technologie z traw syntetycznych, prefabrykowane kauczukowe, poliuretanowe oraz akrylowe. Skupiają się przede wszystkim na jakości wykonywanych obiektów, dlatego też w trakcie realizacji korzystają z wysokiej jakości produktów pochodzących od czołowych producentów nawierzchni i wyposażenia sportowego – z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. Od 2000 roku budują obiekty sportowe na terenie całej Polski.

 

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator

POSiR

Sponsor

PKN Orlen

Sponsor

Conica

Partner

Królik

Partner motoryzacyjny

Szpot

Patronat honorowy

Prezydent Miasta Poznania

Sponsor

Selgros

Sponsor

JTC

Partner

Hurtownia Zawady

Partner

PZLA

Patron medialny

ePoznań

Partner

TourBronze

Sponsor

Tamex

Sponsor

Browar Fortuna

Partner

RehaSport

Partner

WZLA
logo-pa-sygnet.png
Wykonanie: JTC