Aktualności

trybuny

Informacje dla kibiców

Co, gdzie, kiedy - czyli niezbędnik kibica Poznań Athletics Grand Prix 2022! Spotykamy się na stadionie POSiR Golęcin w piątek 27 maja.

Drodzy kibice, bardzo się cieszymy, że po raz czwarty będziecie mogli zasiąść na trybunach Stadionu Golęcin i dopingować lekkoatletów. Prosimy Was, przybądźcie tego dnia komunikacją miejską, gdyż liczba miejsc parkingowych w okolicach Golęcina jest ograniczona. Gdyby jednak okazało się, że nie macie innej możliwości i musicie przyjechać samochodem zerknijcie w naszą podpowiedź, gdzie można zaparkować (PDF). Pamiętajcie! że parkowanie pojazdów odbywa się na zasadach ustalonych przez zarządcę terenu.

Pierwsze konkurencje będzie można oglądać już od godziny 16:30, natomiast oficjalne otwarcie zawodów nastąpi o godzinie 16:50. Wejście na stadion możliwe będzie już od godziny 15:30. Warto zapoznać się z pełnym programem minutowym wydarzenia oraz listą startową zawodników (PDF).

Zapoznanie się z mapą stadionu ułatwi Wam dotarcie na miejsca w zakupionym przez Was sektorze. Do sektora B najłatwiej dostać się przez wejście zlokalizowane przy stadionie żużlowym. Osoby, które zakupiły bilet na sektor A prosimy o kierowanie się poprzez wejście przy Parku Tenisowym Olimpia. Kibice nie będą mieli możliwości wejścia na stadion od strony boiska rozgrzewkowego. Na miejscu w dotarciu do odpowiedniego wejścia pomogą wam także pracownicy ochrony.

Na terenie Wydarzenia zostanie stworzona drobna strefa gastronomiczna w której będzie można zakupić między innymi napoje i lody.

Gdybyście mieli jakieś pytania możecie podejść do naszych punktów INFO, w których uzyskacie niezbędne informacje. Miejsce lokalizacji punktów INFO znajdziecie również na mapie.

Niezapomnianych wrażeń i niesamowitych emocji Wam życzymy!

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator

POSiR

Sponsor

PKN Orlen

Sponsor

Conica

Partner

Królik

Partner motoryzacyjny

Szpot

Patronat honorowy

Prezydent Miasta Poznania

Sponsor

Selgros

Sponsor

JTC

Partner

Hurtownia Zawady

Partner

PZLA

Patron medialny

ePoznań

Partner

TourBronze

Sponsor

Tamex

Sponsor

Browar Fortuna

Partner

RehaSport

Partner

WZLA
logo-pa-sygnet.png
Wykonanie: JTC