Aktualności

Szóstka sportowców siedzi na sofach podczas spotkania

Gwiazdy mityngu spotkały się z dziennikarzami

Yohan Blake, Ajla del Ponte, Anna Kiełbasińska, Pia Skrzyszowska, Marcin Krukowski i Piotr Lisek spotkali się z prasą podczas briefingu na stadionie POSiR Golęcin. Zapowiedzieli, że na jutrzejszych zawodach dadzą z siebie wszystko.

Dla większości obecnych na briefingu sportowców poznański mityng będzie jednym z pierwszych startów w sezonie, a dla Yohana Blake’a będzie to pierwszy dorosły start w Polsce. Aktualny rekordzista Polski Marcin Krukowski, który na zeszłorocznych 97. PZLA Mistrzostwach Polski oddał na Golęcinie tylko jeden rzut zapewnił, że tym razem poznańska publiczność będzie mogła dłużej nacieszyć się jego obecnością na stadionie.

Pia Skrzyszowska, która świetnie rozpoczęła sezon na płaskim dystansie potwierdziła, że start w Poznaniu będzie jej pierwszym sprawdzianem płotkarskim w tym sezonie. Anna Kiełbasińska ma jutro w planach start na 100 i 300 metrów, a to łącznie, jak zauważyła, daje 400 m czyli dystans, który można uważać za jej koronny. Ajla del Ponte i Piotr Lisek startują co prawda w bardzo różnych konkurencjach (100 m i tyczka), ale oboje zapowiedzieli dobrą zabawę podczas poznańskich zawodów.

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator

POSiR

Sponsor

PKN Orlen

Sponsor

Conica

Partner

Królik

Partner motoryzacyjny

Szpot

Patronat honorowy

Prezydent Miasta Poznania

Sponsor

Selgros

Sponsor

JTC

Partner

Hurtownia Zawady

Partner

PZLA

Patron medialny

ePoznań

Partner

TourBronze

Sponsor

Tamex

Sponsor

Browar Fortuna

Partner

RehaSport

Partner

WZLA
logo-pa-sygnet.png
Wykonanie: JTC